Jarmila original bag...kabelky... jsou můj svět...

...když se ruce řídí tím co jim radí srdce vznikají originální věci...

...moje výrobky si můžete prohlédnout ...vyzkoušet...osahat ...i objednat v Atelieru Jo.b Jiráskova 31 Brno

_ Placestore Brno,

-menší obchůdky v Praze

_ prodejní výstavy Mint market, Prague Design Week, Dyzajn market

-sledujte sociální sítě s aktualitami

Instagram Jo.bag_

Facebook Jo.bag 

...milovat design, obklopovat se věcmi s příběhem a strašně ráda tvořit...jen krůček k tvorbě jedinečných kabelek a doplňků...pro sebe už toho mám dost a tak je posílám do světa, aby dělaly radost i druhým...každý kousek prochází mými rukami od “A do Z” 

Kromě občasného odbočení k zajímavým materiálům  pracuji převážně z kvalitními evropskými kůžemi většinou dovezené z Itálie. Kůže je specifický materiál  charakteristický svými vlastnostmi, díky kterým jsem si ho pro svou tvorbu vybrala - drobné “vady” kráse” se snažím spíše využít než potlačit a zpracovávám tedy každý plát kůže téměř beze zbytku “ zero waste” (samozřejmě   to nesmí narušit celkový vzhled konečného originálu a jeho funkčnost ) Tímto se také odlišuje i každý jednotlivý kus...
Další vlastností, pro kterou  s kůží ráda pracuji je patinace, měknutí, které přichází časem a výrobek tak získává  svůj jedinečný vzhled- příběh, který se utváří tím jak s vámi  vybraný originál “žije”...
Tak jako se staráte sami o sebe, je dobré pečovat i o kůži a čas od času použít impregnační spreje, včelí vosky a u velurové kůže kartáčky... výrobek vám bude sloužit o to déle :)
 Jo...jak to začalo...

...studium na MU mě přivedlo do Brna, kde jsem po dokončení studií pár let svoji kreativitu využívala v pedagogické praxi...ale touha tvořit byla natolik silná, že mě nasměrovala  k současné milované práci a plnění si snu ...moje první kabelka vznikla jak jinak než pro mě....prostě jsem si z běžné nabídky nevybrala... U kabelek a jiných doplňkú na našem trhu mi chyběl nadhled, lehkost, hravost, jednoduchost, nadčasovost, jedinečnost spojená s kvalitou materiálu ( a toto právě ztělesňuje smajlík v logu značky)....a pal už to frčelo- originály začaly nosit členové rodiny, kamarádi a kamarádi kamarádů...následovaly prezentace na sociálních sítích, sdílené obchody a nyní můj Atelier/obchůdek...odtud je jednoduchá cesta přímo k Tobě, tak doufám, že si vybereš :)

...a když ne, nic není nemožné !...

A jako bonus vznikají  při tvorbě a setkáních s příjemnými zákazníky nová přátelství :)