Jarmila original bag...kabelky... jsou můj svět...

...když se ruce řídí tím co jim radí srdce vznikají originální věci
..vyrábím nadčasove kousky nepodléhajíci sezónim trendům…..

...moje výrobky si můžete prohlédnout ...vyzkoušet...osahat ...i objednat v Atelieru Marešova 8 Brno

_ Placestore Brno,

_ prodejní výstavy Mint market, Prague Design Week, Dyzajn market

-sledujte sociální sítě s aktualitami

Instagram Jo.bag_

Facebook Jo.bag 

...milovat design, obklopovat se věcmi s příběhem a strašně ráda tvořit...jen krůček k tvorbě jedinečných kabelek a doplňků...pro sebe už toho mám dost a tak je posílám do světa, aby dělaly radost i druhým...každý kousek prochází mými rukami od “A do Z” 

Kromě občasného odbočení k zajímavým materiálům  pracuji převážně z kvalitními evropskými kůžemi většinou dovezené z Itálie. Kůže je specifický materiál  charakteristický svými vlastnostmi, díky kterým jsem si ho pro svou tvorbu vybrala - drobné “vady” kráse” se snažím spíše využít než potlačit a zpracovávám tedy každý plát kůže téměř beze zbytku “ zero waste” (samozřejmě   to nesmí narušit celkový vzhled konečného originálu a jeho funkčnost ) Tímto se také odlišuje i každý jednotlivý kus...
Další vlastností, pro kterou  s kůží ráda pracuji je patinace, měknutí, které přichází časem a výrobek tak získává  svůj jedinečný vzhled- příběh, který se utváří tím jak s vámi  vybraný originál “žije”...
Tak jako se staráte sami o sebe, je dobré pečovat i o kůži a čas od času použít impregnační spreje, včelí vosky a u velurové kůže kartáčky... výrobek vám bude sloužit o to déle :)
 Jo...jak to začalo...

...studium na MU mě přivedlo do Brna, kde jsem po dokončení studií pár let svoji kreativitu využívala v pedagogické praxi...ale touha tvořit byla natolik silná, že mě nasměrovala  k současné milované práci a plnění si snu ...moje první kabelka vznikla jak jinak než pro mě....prostě jsem si z běžné nabídky nevybrala... U kabelek a jiných doplňkú na našem trhu mi chyběl nadhled, lehkost, hravost, jednoduchost, nadčasovost, jedinečnost spojená s kvalitou materiálu ( a toto právě ztělesňuje smajlík v logu značky)....a pal už to frčelo- originály začaly nosit členové rodiny, kamarádi a kamarádi kamarádů...následovaly prezentace na sociálních sítích, sdílené obchody a nyní můj Atelier/obchůdek...odtud je jednoduchá cesta přímo k Tobě, tak doufám, že si vybereš :)

...a když ne, nic není nemožné !...

A jako bonus vznikají  při tvorbě a setkáních s příjemnými zákazníky nová přátelství :)